Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
160-600-sol-reklam-alani
160-600-sol-reklam-alani
160-600-sol-reklam-alani
160-600-sol-reklam-alani
1600-300-M-LK-OF-S

Başkan Oğuz, yaz spor okulundaki çocukları ziyaret etti

ANKARA (AA) – Kahramankazan
1600-300-M-LK-OF-S

ANKARA (AA) – Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, belediyenin açtığı yaz spor okullarına devam eden çocuklarla bir araya gelerek forma hediye etti, dondurma ikramında bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, 7 branştan oluşan kurslarda 650 sporcu ücretsiz olarak kurs hizmetinden yararlanmaya devam ediyor.

Futbol, voleybol, bocce, halter ve güreş gibi birçok alanda kendini geliştirme fırsatı elde eden yaz spor okulu kursiyerleri antrenman sonrası Belediye Başkanı Serhat Oğuz’un dondurma sürprizi ile karşılaştı.

Karşılaşma sonrası Başkan Oğuz’un elinden spor için gerekli malzeme ve ekipmanlarını alan çocuklar, dondurma sürprizi sonrası antrenmanın yorgunluğunu serinleyerek attılar.

Kahramankazan Belediyespor Kulübü Başkanı Altuğ Yücelen Özcü’den Yaz Spor Okulu hakkında bilgi alan Başkan Oğuz, şunları ifade etti:

"Öğrencilerimize formalarını, şortlarını, hediyelerini takdim ettik. Bir de dondurma ikram ettik. Kahramankazan Belediyesi olarak sporun, sporcunun, bu güzel yavrularımızın hep yanındayız. Yanında olmaya da devam edeceğiz. Kurduğumuz yeni spor alanlarıyla, spor kulübümüzle, öğrencilerimize verdiğimiz burslarla, dünyanın ve Türkiye'nin değişik yerlerindeki müsabakalara bu yavrularımızı göndermek suretiyle sporculara omuz vermeye, destek olmaya devam edeceğiz."​​​​​​​

1600-300-M-LK-OF-S
Reklamı Geç
1600-300-M-LK-OF-S